TCSD-06-D-05.91-01-F-N Samtec Inc. 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Кабельные сборки
Номер производителя:
TCSD-06-D-05.91-01-F-N
Описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
Flash
Length :
0.492 (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
12
Active
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)