TCSD-06-S-10.50-01-N Samtec Inc. 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Кабельные сборки
Номер производителя:
TCSD-06-S-10.50-01-N
Описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Length :
0.875 (266.70mm, 10.50")
Number of Positions :
12
Active
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)