TCSD-08-D-02.02-01-F-N-RW Samtec Inc. 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Кабельные сборки
Номер производителя:
TCSD-08-D-02.02-01-F-N-RW
Описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
Flash
Length :
0.168 (51.31mm, 2.02")
Number of Positions :
16
Active
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)