TCSD-10-D-06.35-01-F Samtec Inc. 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Кабельные сборки
Номер производителя:
TCSD-10-D-06.35-01-F
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Length :
0.529 (161.29mm, 6.35")
Number of Positions :
20
Active
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)