TCSD-10-S-05.50-01-N Samtec Inc. 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Кабельные сборки
Номер производителя:
TCSD-10-S-05.50-01-N
Описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.458 (139.70mm, 5.50")
Number of Positions :
20
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)