TCSD-12-S-07.09-01-F-N-P14 Samtec Inc. 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Кабельные сборки
Номер производителя:
TCSD-12-S-07.09-01-F-N-P14
Описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Polarizing Key
Length :
0.591 (180.20mm, 7.09")
Number of Positions :
24
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)