A3BBB-1006G TE Connectivity AMP Connectors IDC CABLE- ASR10B/AE10G/ASR10B
Кабельные сборки
Номер производителя:
A3BBB-1006G
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
IDC CABLE- ASR10B/AE10G/ASR10B
Состояние RoHs:
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
15.0µin (0.38µm)
Features :
Strain Relief
Length :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Number of Positions :
10
Active
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)