M3TKK-1006J 3M IDC CABLE - MSD10K/MC10G/MPK10K
Кабельные сборки
Номер производителя:
M3TKK-1006J
Производитель:
3M
Категория продукции:
Описание:
IDC CABLE - MSD10K/MC10G/MPK10K
Состояние RoHs:
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Plug
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Number of Positions :
10
Active
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)