M6MMT-1006R 3M IDC CABLE - MDM10T/MC10M/MDM10T
Кабельные сборки
Номер производителя:
M6MMT-1006R
Описание:
IDC CABLE - MDM10T/MC10M/MDM10T
Color :
Multiple, Ribbon
Length :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)