ATS-10H-43-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK 25X25X10MM L-TAB
Вентиляторы, тепловое управление
Номер производителя:
ATS-10H-43-C1-R0
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Attachment Method :
Push Pin
Diameter :
Height Off Base (Height of Fin) :
0.394" (10.00mm)
Length :
0.984" (25.00mm)
Material :
Aluminum
Material Finish :
Blue Anodized
Package Cooled :
Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Part Status :
Active
Power Dissipation @ Temperature Rise :
Series :
pushPIN™
Shape :
Square, Fins
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
28.78°C/W @ 100 LFM
Thermal Resistance @ Natural :
Type :
Top Mount
Width :
0.984" (25.00mm)