F750J687KDC AVX Corporation CAP TANT 680UF 6.3V 10% 2917
Конденсаторы 2917 (7343 Metric)
Номер производителя:
F750J687KDC
Описание:
CAP TANT 680UF 6.3V 10% 2917
Capacitance :
680µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
120 mOhm
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Manufacturer Size Code :
D
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Packaging :
Digi-Reel®
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
6.3V