TPSD337K010R0065 AVX Corporation CAP TANT 330UF 10V 10% 2917
Конденсаторы 2917 (7343 Metric)
Номер производителя:
TPSD337K010R0065
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
CAP TANT 330UF 10V 10% 2917
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Capacitance :
330µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
65 mOhm
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
D
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Packaging :
Tape & Reel (TR)
Part Status :
Active
Ratings :
Series :
TPS
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
10V