VE17P00231K AVX Corporation VARISTOR 360V 6KA DISC 17MM
Защита цепи     Disc 17mm
Номер производителя:
VE17P00231K
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
VARISTOR 360V 6KA DISC 17MM
Состояние RoHs:
Capacitance @ Frequency :
550pF @ 1kHz
Current - Surge :
6kA
Energy :
130J
Maximum AC Volts :
230V
Maximum DC Volts :
300V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
Disc 17mm
Packaging :
Bulk
Part Status :
Obsolete
Series :
Varistor Voltage (Max) :
396V
Varistor Voltage (Min) :
324V
Varistor Voltage (Typ) :
360V
в наличии
29,517
Unit Price:
Свяжитесь с нами Предложение
VE17P00231K Конкурентные цены
VE17P00231K Особенности
VE17P00231K is produced by AVX Corporation, belongs to TVS - Варисторы, MOVs, and its best working temperature is -40°C ~ 125°C (TA), the size is Disc 17mm, and Bulk is its most common packaging method, which belongs to the - series.