C3CPS-1006G CW Industries IDC CABLE - CKC10S/AE10G/CPC10S
Кабельные сборки
Номер производителя:
C3CPS-1006G
Описание:
IDC CABLE - CKC10S/AE10G/CPC10S
Connector Type :
Socket to PCB
Length :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Number of Rows :
2, 4
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)