BK/GMC-6.3-R Eaton FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
Защита цепи 5mm x 20mm
Номер производителя:
BK/GMC-6.3-R
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Approvals :
CSA, KC-MARK, MITI, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
10kA
Color :
Current Rating :
6.3A
Fuse Type :
Cartridge, Glass
Melting I²t :
110
Mounting Type :
Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
5mm x 20mm
Packaging :
Bulk
Part Status :
Active
Response Time :
Medium
Series :
GMC
Size / Dimension :
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Voltage Rating - AC :
125V
Voltage Rating - DC :
в наличии
13,478
Unit Price:
Свяжитесь с нами
Предложение
BK/GMC-6.3-R Конкурентные цены
ChipIc имеет уникальный источник поставок. Мы можем предложить BK/GMC-6.3-R более
конкурентоспособную цену для наших клиентов. Вы можете насладиться нашим лучшим
BK/GMC-6.3-R Особенности
BK/GMC-6.3-R is produced by Eaton, belongs to Плавкие предохранители, and its best working temperature is -, the size is 5mm x 20mm, and Bulk is its most common packaging method, which belongs to the GMC series.