M300-FC70305F2-0450L Harwin Inc. CBL ASS 3MM F 3POS SNGL 450MM
Кабельные сборки
Номер производителя:
M300-FC70305F2-0450L
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
CBL ASS 3MM F 3POS SNGL 450MM
Состояние RoHs:
Cable Termination :
Crimp
Color :
White, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
5.90µin (0.150µm)
Features :
Polarizing Key, Screw Lock
Length :
1.48 (450.00mm)
Number of Positions :
3
Number of Rows :
1
Part Status :
Active
Pitch - Connector :
0.118" (3.00mm)