8N3Q001KG-1105CDI8 IDT, Integrated Device Technology Inc IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
Интегральные схемы (ИС)     10-CLCC
Номер производителя:
8N3Q001KG-1105CDI8
Производитель:
Описание:
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
Состояние RoHs:
Count :
Current - Supply :
140mA
Frequency :
110MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
10-CLCC
Packaging :
Tape & Reel (TR)
Part Status :
Active
Series :
FemtoClock® NG
Supplier Device Package :
10-CLCC (7x5)
Type :
Clock Oscillator
Voltage - Supply :
3.135 V ~ 3.465 V
в наличии
57,521
Unit Price:
Свяжитесь с нами Предложение
8N3Q001KG-1105CDI8 Особенности
8N3Q001KG-1105CDI8 is produced by IDT, Integrated Device Technology Inc, belongs to Часы / Сроки - Программируемые таймеры и генераторы, the standard power supply is 140mA, in addition , its frequency is 110MHz, and its best working temperature is -40°C ~ 85°C, the size is 10-CLCC, and Tape & Reel (TR) is its most common packaging method, which belongs to the FemtoClock® NG series, using 10-CLCC (7x5), 3.135 V ~ 3.465 V is the most suitable voltage.