8N3SV75LC-0025CDI IDT, Integrated Device Technology Inc IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
Интегральные схемы (ИС)     6-CLCC
Номер производителя:
8N3SV75LC-0025CDI
Производитель:
Описание:
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
Состояние RoHs:
Count :
Current - Supply :
120mA
Frequency :
25MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
6-CLCC
Packaging :
Tray
Part Status :
Active
Series :
FemtoClock® NG
Supplier Device Package :
6-CLCC (7x5)
Type :
VCXO
Voltage - Supply :
2.375 V ~ 2.625 V
в наличии
25,358
Unit Price:
Свяжитесь с нами Предложение
8N3SV75LC-0025CDI Особенности
8N3SV75LC-0025CDI is produced by IDT, Integrated Device Technology Inc, belongs to Часы / Сроки - Программируемые таймеры и генераторы, the standard power supply is 120mA, in addition , its frequency is 25MHz, and its best working temperature is -40°C ~ 85°C, the size is 6-CLCC, and Tray is its most common packaging method, which belongs to the FemtoClock® NG series, using 6-CLCC (7x5), 2.375 V ~ 2.625 V is the most suitable voltage.