X9421YV14-2.7 Intersil IC XDCP SGL 64-TAP 2.5K 14-TSSOP
Интегральные схемы (ИС)     14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Номер производителя:
X9421YV14-2.7
Производитель:
Описание:
IC XDCP SGL 64-TAP 2.5K 14-TSSOP
Interface :
SPI
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
Resistance (Ohms) :
2.5k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) :
150
Supplier Device Package :
14-TSSOP
Temperature Coefficient (Typ) :
±300 ppm/°C
Tolerance :
±20%
Voltage - Supply :
2.7 V ~ 5.5 V
в наличии
52,457
Unit Price:
Свяжитесь с нами Предложение
X9421YV14-2.7 Особенности
X9421YV14-2.7 is produced by Intersil, belongs to Приобретение данных - Цифровые потенциометры, the interface mode is SPI, and its best working temperature is 0°C ~ 70°C, the size is 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), and Tube is its most common packaging method, which belongs to the XDCP™ series, using 14-TSSOP, 2.7 V ~ 5.5 V is the most suitable voltage.