X9429WV14IZ-2.7 Intersil IC XDCP SGL 64-TAP 10K 14-TSSOP
Интегральные схемы (ИС)     14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Номер производителя:
X9429WV14IZ-2.7
Производитель:
Описание:
IC XDCP SGL 64-TAP 10K 14-TSSOP
Состояние RoHs:
Configuration :
Potentiometer
Features :
able Address
Interface :
I²C
Memory Type :
Non-Volatile
Number of Circuits :
1
Number of Taps :
64
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
Packaging :
Tube
Part Status :
Obsolete
Resistance (Ohms) :
10k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) :
400
Series :
XDCP™
Supplier Device Package :
14-TSSOP
Taper :
Linear
Temperature Coefficient (Typ) :
±300 ppm/°C
Tolerance :
±20%
Voltage - Supply :
2.7 V ~ 5.5 V
в наличии
26,579
Unit Price:
Свяжитесь с нами Предложение
X9429WV14IZ-2.7 Особенности
X9429WV14IZ-2.7 is produced by Intersil, belongs to Приобретение данных - Цифровые потенциометры, the interface mode is I²C, and its best working temperature is -40°C ~ 85°C, the size is 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), and Tube is its most common packaging method, which belongs to the XDCP™ series, using 14-TSSOP, 2.7 V ~ 5.5 V is the most suitable voltage.