MDM-31PH006P ITT Cannon, LLC MICRO-D RCPT 31POS PIN 36" WIRE
Кабельные сборки
Номер производителя:
MDM-31PH006P
Описание:
MICRO-D RCPT 31POS PIN 36" WIRE
1st Connector :
Receptacle, Male Pins
Length :
3.00 (914.40mm)