14RA-CBSA-4.0X5.0X0.13 Leader Tech Inc. 14RA SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
RF / IF и RFID
Номер производителя:
14RA-CBSA-4.0X5.0X0.13
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
14RA SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
5.000" (127.00mm)
Mounting Type :
Through Hole
Packaging :
Bulk
Part Status :
Active
Series :
10-CBS
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Vent Holes in Pattern
Width - Overall :
4.000" (101.60mm)