25-CBSA-3.25X5.75X0.225 Leader Tech Inc. 25 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF и RFID
Номер производителя:
25-CBSA-3.25X5.75X0.225
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
25 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Height - Overall :
0.225" (5.72mm)
Length - Overall :
5.750" (146.05mm)
Mounting Type :
Surface Mount, Through Hole
Packaging :
Part Status :
Active
Series :
20-CBS
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
3.250" (82.55mm)