40-CBSA-4.0X5.0X0.4 Leader Tech Inc. 40 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
RF / IF и RFID
Номер производителя:
40-CBSA-4.0X5.0X0.4
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
40 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
5.000" (127.00mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Packaging :
Bulk
Part Status :
Active
Series :
40-CBS
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Vent Holes in Pattern
Width - Overall :
4.000" (101.60mm)