44-CBSFN-1.25X1.5X0.4 Leader Tech Inc. 44-CBSFN-1.25X1.5X0.4--44S422--C
RF / IF и RFID
Номер производителя:
44-CBSFN-1.25X1.5X0.4
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
44-CBSFN-1.25X1.5X0.4--44S422--C
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
1.500" (38.10mm)
Mounting Type :
Through Hole
Packaging :
Part Status :
Active
Series :
40-CBS
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Vent Holes in Pattern
Width - Overall :
1.250" (31.75mm)