45-CBSA-3.25X3.25X0.4 Leader Tech Inc. 45 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
RF / IF и RFID
Номер производителя:
45-CBSA-3.25X3.25X0.4
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
45 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
3.250" (82.55mm)
Mounting Type :
Through Hole
Packaging :
Bulk
Part Status :
Active
Series :
40-CBS
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Vent Holes in Pattern
Width - Overall :
3.250" (82.55mm)