52NN-CBSA-3.5X5.5X0.5 Leader Tech Inc. 52NN SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
RF / IF и RFID
Номер производителя:
52NN-CBSA-3.5X5.5X0.5
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
52NN SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
5.500" (139.70mm)
Mounting Type :
Through Hole
Packaging :
Bulk
Part Status :
Active
Series :
50-CBS
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Vent Holes in Pattern
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)