81-CBSA-5.0X6.0X0.8 Leader Tech Inc. 81 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF/IF и RFID
Номер производителя:
81-CBSA-5.0X6.0X0.8
Производитель:
Описание:
81 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
6.000" (152.40mm)
Mounting Type :
Through Hole
Part Status :
Active
Series :
80-CBS
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
5.000" (127.00mm)