87-CBSA-4.5X5.5X0.8 Leader Tech Inc. 87 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF/IF и RFID
Номер производителя:
87-CBSA-4.5X5.5X0.8
Производитель:
Описание:
87 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
5.500" (139.70mm)
Mounting Type :
Through Hole
Part Status :
Active
Series :
80-CBS
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
4.500" (114.30mm)