CLM-6-50-80-27-AA00-F2-5 Luminus Devices Inc. LED COB CLM6 COOL WHITE SQUARE
оптоэлектроника
Номер производителя:
CLM-6-50-80-27-AA00-F2-5
Производитель:
Описание:
LED COB CLM6 COOL WHITE SQUARE
CCT (K) :
5000K 5-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Cool
Current - Max :
240mA
Current - Test :
120mA
Features :
Flux @ Current/Temperature - Test :
370 lm (Typ)
Height :
1.37mm
Light Emitting Surface (LES) :
6.30mm Diameter
Lumens/Watt @ Current - Test :
114 lm/W
Size / Dimension :
13.00mm L x 13.00mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
27V