MP-3020-3100-27-80 Luminus Devices Inc. LED WARM WHITE 2700K 80CRI
оптоэлектроника     1208 (3020 Metric)
Номер производителя:
MP-3020-3100-27-80
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
LED WARM WHITE 2700K 80CRI
Состояние RoHs:
CCT (K) :
2700K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
120mA
Current - Test :
100mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
118 lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.020" (0.52mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
124 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1208 (3020 Metric)
Packaging :
Tape & Reel (TR)
Part Status :
Active
Series :
Size / Dimension :
0.118" L x 0.079" W (3.00mm x 2.00mm)
Supplier Device Package :
3020
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
9.5V