MP-3020-3100-65-70 Luminus Devices Inc. LED COOL WHITE 6500K 70CRI
оптоэлектроника     1208 (3020 Metric)
Номер производителя:
MP-3020-3100-65-70
Описание:
LED COOL WHITE 6500K 70CRI
CCT (K) :
6500K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
120mA
Current - Test :
100mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
138 lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.020" (0.52mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
145 lm/W
Size / Dimension :
0.118" L x 0.079" W (3.00mm x 2.00mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
9.5V