25LC320AT-I/SN Microchip Technology IC EEPROM 32KBIT 10MHZ 8SOIC
Интегральные схемы (ИС)     8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Номер производителя:
25LC320AT-I/SN
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
IC EEPROM 32KBIT 10MHZ 8SOIC
Состояние RoHs:
Access Time :
Clock Frequency :
10MHz
Memory Format :
EEPROM
Memory Interface :
SPI
Memory Size :
32Kb (4K x 8)
Memory Type :
Non-Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Packaging :
Cut Tape (CT)
Part Status :
Active
Series :
Supplier Device Package :
8-SOIC
Technology :
EEPROM
Voltage - Supply :
2.5 V ~ 5.5 V
Write Cycle Time - Word, Page :
5ms
в наличии
54,291
Unit Price:
Свяжитесь с нами Предложение
25LC320AT-I/SN Особенности
25LC320AT-I/SN is produced by Microchip Technology, belongs to объем памяти, and its best working temperature is -40°C ~ 85°C (TA), the size is 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), and Cut Tape (CT) is its most common packaging method, which belongs to the - series, using 8-SOIC, 2.5 V ~ 5.5 V is the most suitable voltage.