PIC17C44T-25I/PQ Microchip Technology IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP
Интегральные схемы (ИС) 44-QFP
Номер производителя:
PIC17C44T-25I/PQ
Описание:
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
44-QFP
Program Memory Size :
16KB (8K x 16)
Speed :
25MHz
Supplier Device Package :
44-MQFP (10x10)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
4.5 V ~ 6 V
в наличии
51,479
Предложение
ChipIc имеет уникальный источник поставок. Мы можем предложить PIC17C44T-25I/PQ более
конкурентоспособную цену для наших клиентов. Вы можете насладиться нашим лучшим
PIC17C44T-25I/PQ Особенности
PIC17C44T-25I/PQ is produced by Microchip Technology, belongs to Встроенные микроконтроллеры, the type of connection includes UART/USART, it belongs to PIC, the core size is up to 8-Bit, the data conversion type is usually -, the maximum EEPROM size can reach -, and its best working temperature is -40°C ~ 85°C (TA), the size is 44-QFP, and Tape & Reel (TR) is its most common packaging method , the storage type is OTP, which belongs to the PIC® 17C series, and has the speed of 25MHz, using 44-MQFP (10x10).