NRF24LU1P-F32Q32-T Nordic Semiconductor ASA IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
RF / IF и RFID 32-VFQFN Exposed Pad
Номер производителя:
NRF24LU1P-F32Q32-T
Описание:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Current - Receiving :
12.9mA ~ 13.3mA
Current - Transmitting :
11.1mA
Frequency :
2.4GHz
GPIO :
6
Memory Size :
32kB Flash, 2kB SRAM
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
32-VFQFN Exposed Pad
RF Family/Standard :
General ISM > 1GHZ
Serial Interfaces :
SPI, UART, USB
Voltage - Supply :
4 V ~ 5.25 V
в наличии
18,337
Предложение
ChipIc имеет уникальный источник поставок. Мы можем предложить NRF24LU1P-F32Q32-T более
конкурентоспособную цену для наших клиентов. Вы можете насладиться нашим лучшим
NRF24LU1P-F32Q32-T Особенности
NRF24LU1P-F32Q32-T is produced by Nordic Semiconductor ASA, belongs to Микросхемы RF Transceiver, in addition , its frequency is 2.4GHz, and its best working temperature is -40°C ~ 85°C, the size is 32-VFQFN Exposed Pad, and Tray is its most common packaging method, which belongs to the - series, 4 V ~ 5.25 V is the most suitable voltage.