100R14-76B Parlex USA LLC CABLE FFC 14POS 1.00MM 3"
Кабельные сборки
Номер производителя:
100R14-76B
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
CABLE FFC 14POS 1.00MM 3"
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Cable Type :
FFC, FPC
Length :
3.000" (76.20mm)
Length - Exposed Ends :
0.140" (3.56mm)
Number of Conductors :
14
Part Status :
Active
Pitch :
0.039" (1.00mm)