RPM60-483.3SG/N Recom Power CONV DC/DC 60W 36-75VIN 3.3VOUT
Источники питания - внешние / внутренние (вне платы)
Номер производителя:
RPM60-483.3SG/N
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
CONV DC/DC 60W 36-75VIN 3.3VOUT
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Applications :
ITE (Commercial)
Current - Output (Max) :
Efficiency :
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
Packaging :
Bulk
Part Status :
Active
Power (Watts) :
60W
Series :
POWERLINE Power Modules
Size / Dimension :
4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Type :
Isolated
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
36V