RPMD30-243.3SEW Recom Power DC/DC CONVERTER 3.3V 30W
Источники питания - внешние / внутренние (вне платы)
Номер производителя:
RPMD30-243.3SEW
Описание:
DC/DC CONVERTER 3.3V 30W
Current - Output (Max) :
9.1A
Efficiency :
Mounting Type :
DIN Rail
Number of Outputs :
1
Power (Watts) :
30W
Size / Dimension :
4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
Voltage - Input (Max) :
40V
Voltage - Input (Min) :
10V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
3.3V