RPMD30-483.3SEW/N Recom Power POWER MODULE POWERLINE SERIES
Источники питания - внешние / внутренние (вне платы)
Номер производителя:
RPMD30-483.3SEW/N
Описание:
POWER MODULE POWERLINE SERIES
Current - Output (Max) :
9.1A
Efficiency :
Mounting Type :
DIN Rail
Number of Outputs :
1
Power (Watts) :
30W
Size / Dimension :
4.92" L x 0.96" W x 2.27" H (125.0mm x 24.5mm x 57.6mm)
Type :
Isolated
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
3.3V