RPMD40-240512TG Recom Power POWER MODULE POWERLINE SERIES
Источники питания - внешние / внутренние (вне платы)
Номер производителя:
RPMD40-240512TG
Описание:
POWER MODULE POWERLINE SERIES
Current - Output (Max) :
6A, 400mA, 400mA
Efficiency :
Mounting Type :
DIN Rail
Number of Outputs :
3
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Power (Watts) :
40W
Size / Dimension :
4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
Type :
Enclosed
Voltage - Input (Max) :
36V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
5V
Voltage - Output 2 :
12V