SMLK34WBECW1 Rohm Semiconductor LED WHT 5500MCD PSML2 4520
оптоэлектроника 1808 (4520 Metric)
Номер производителя:
SMLK34WBECW1
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
LED WHT 5500MCD PSML2 4520
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Color :
White, Cool
Configuration :
Current - Test :
60mA
Features :
Height (Max) :
0.80mm
Lens Color :
Lens Style/Size :
Rectangle with Flat Top, 3.5mm x 1.5mm
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
5500mcd
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1808 (4520 Metric)
Packaging :
Cut Tape (CT)
Part Status :
Not For New Designs
Series :
SML
Size / Dimension :
4.00mm L x 2.00mm W
Supplier Device Package :
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.4V