SFSD-03-28-G-04.50-S Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-03-28-G-04.50-S
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Polarizing Key
Length :
0.375 (114.30mm, 4.50")
Number of Positions :
6
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)