SFSD-05-28-G-04.73-DR-NDX Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-28-G-04.73-DR-NDX
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.394 (120.14mm, 4.73")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)