SFSD-05-28-G-10.75-S Samtec Inc. .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Кабельные сборки
Номер производителя:
SFSD-05-28-G-10.75-S
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Polarizing Key
Length :
0.896 (273.05mm, 10.75")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)