VND5E025BKTR-E STMicroelectronics IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSSO24
Интегральные схемы (ИС)     24-BSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad
Номер производителя:
VND5E025BKTR-E
Производитель:
Описание:
IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSSO24
Состояние RoHs:
Current - Output (Max) :
43A
Fault Protection :
Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Features :
Auto Restart
Input Type :
Non-Inverting
Interface :
On/Off
Number of Outputs :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration :
High Side
Output Type :
N-Channel
Package / Case :
Packaging :
Digi-Reel®
Part Status :
Discontinued at Digi-Key
Ratio - Input:Output :
1:1
Rds On (Typ) :
25 mOhm (Max)
Series :
VIPower™
Supplier Device Package :
PowerSSO-24
Switch Type :
General Purpose
Voltage - Load :
4.5 V ~ 28 V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
Not Required
в наличии
12,309
Unit Price:
Свяжитесь с нами Предложение
VND5E025BKTR-E Особенности
VND5E025BKTR-E is produced by STMicroelectronics, belongs to PMIC - Переключатели распределения питания, драйверы нагрузки, the interface mode is On/Off, and its best working temperature is -40°C ~ 150°C (TJ), the size is 24-BSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad, and Digi-Reel® is its most common packaging method, which belongs to the VIPower™ series, using PowerSSO-24.