PAT0510S-C-8DB-T10 Susumu ATTENUATOR 8 DB 50 OHM 0402 SMD
RF / IF и RFID 0402 (1005 Metric)
Номер производителя:
PAT0510S-C-8DB-T10
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
ATTENUATOR 8 DB 50 OHM 0402 SMD
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Attenuation Value :
8dB
Frequency Range :
0Hz ~ 10GHz
Impedance :
50 Ohms
Package / Case :
0402 (1005 Metric)
Part Status :
Active
Power (Watts) :
32mW