A3DDG-1006M TE Connectivity AMP Connectors IDC CABLE- AKR10G/ AE20M / AKR10
Кабельные сборки
Номер производителя:
A3DDG-1006M
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
IDC CABLE- AKR10G/ AE20M / AKR10
Состояние RoHs:
Cable Termination :
IDC
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
15.0µin (0.38µm)
Features :
Polarizing Key, Strain Relief
Length :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Number of Positions :
10
Number of Rows :
2
Part Status :
Obsolete
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)