L75R-Y12-2216 Visual Communications Company - VCC LED IND YELLOW 12V 6" WIRE LEAD
оптоэлектроника
Номер производителя:
L75R-Y12-2216
Производитель:
Описание:
LED IND YELLOW 12V 6" WIRE LEAD
Состояние RoHs:
Current :
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Style/Size :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.38" (9.65mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Part Status :
Active
Ratings :
DC
Series :
L75
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
12V