M80-FC305F1-02-0150F1 Harwin Inc. CBL ASSEM RG178 F-F 150MM 2POS
Кабельные сборки
Номер производителя:
M80-FC305F1-02-0150F1
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
CBL ASSEM RG178 F-F 150MM 2POS
Состояние RoHs:
Cable Termination :
Crimp
Color :
Tan, Individual
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Features :
Polarizing Key, Screw Lock
Length :
0.492 (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
2
Number of Rows :
1
Part Status :
Active
Pitch - Connector :
0.157" (4.00mm)