M80-FC305F1-02-0300L Harwin Inc. CBL ASS RG178 FMALE 300MM 2POS
Кабельные сборки
Номер производителя:
M80-FC305F1-02-0300L
Описание:
CBL ASS RG178 FMALE 300MM 2POS
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Length :
0.984 (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
2
Pitch - Connector :
0.157" (4.00mm)